Кошик
496 відгуків
К КАЖДОЙ МЕДНОЙ ТУРКЕ ДЛИННАЯ ЛОЖКА В ПОДАРОК!Турка с ложкой

KAVA.NET.UA - Медные турки, кофе, чай и аксессуары

ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ! Елітний чорний чай Да Хун Пао (червоний халат) 200 г + 50 г у подарунок!

  ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ! Елітний чорний чай Да Хун Пао (червоний халат) 200 г + 50 г у подарунок!
Під замовлення

326 грн.

Купити
 • +380 показати номер +380633050520
 • +380505717414
 • Контакти
  • Телефон:
   +380633050520
   +380505717414
  • Контактна особа:
   Олег
  • Адреса:
   ул. Малиновского 11, Запоріжжя, Запорізька область, Україна
  • Email:
   bananeiro04@gmail.com
 • Умови повернення та обміну

Ви можете оплатити замовлення он-лайн:

alt

Чай ТМ "Османтус"

Елітний чорний чай Да Хун Пао (Червоний халат) 200 г + 50 г у подарунок!

Фасування чаю від імпортера тм "Османтус" – фольгований (або пропиленовый) пакет герметичній спайки!

Так само Ви можете купити Китайський зелений чай:

Зелений чай Зелений Равлик 200 г + 50 г у подарунок!

Зелений чай Зелений Високогірний 200 г + 50 г у подарунок!

Зелений чай Зелений порох extra 200 г + 50 г у подарунок!

Так само Ви можете купити Кенійський зелений чай:

Зелений чай Кенія Малаіка 200 г + 50 г у подарунок!

alt

Да Хун Пао (Червоний Халат) – червоний китайської і чорний в українській класифікації чай, який відноситься до групи сильно-ферментованих улунів. Це один із самих знаменитих чаїв Китаю, який проводився із сировини одного з Сі Та Мінь Цун (чотирьох знаменитих кущів).

 

Походження

Свою назву цей чай отримав завдяки такій легенді: приблизно 1200-1300 років тому мати одного з імператорів династії Тан вилікували від важкої і тривалої хвороби чаєм, приготованим з листя кущів, які росли на кам'яній скелі в горах У В. В знак подяки імператор наказав загорнути ці кущі в великі червоні халати.

Інша легенда - його дарував безсмертний святий старій жінці, яка поділилася з ним останньої плошкой рису. Він встромив свою палицю в землю, і з нього возникнул чайний чудовий кущ, що приносить дивовижний напій. Чайний лист за давнім звичаєм відіслали імператору в подарунок, і заварений чай врятував обожненої наложницю імператора від хвороби. Імператор за це звелів обдарувати чарівне дерево імператорським червоним нарядом – з плечей.

 

Унікальність

Шість старих кущів Да Хун Пао, яким близько 350 років (а за іншими даними і більше), все ще дають урожай і чай, зібраний з них, продається з аукціону за десятки тисяч доларів. Щорічно збирають із них лише 500 грам іменитого чаю, вартість якого сягає 685 000 доларів за кг. Складно навіть уявити, що такий звичайний (за мірками простої людини) продукт як чай може коштувати як дорога техніка автомобілі і тому подібні новаторські винаходи людини.

У 2005 році 20 гр. чаю (4 ложки) на аукціоні віддали за 208 000 юанів (приблизно 25 000 дол.), а тижнем раніше цю ж кількість – за 24 000 дол. У 2006 році весь збір чаю віддали на зберігання в Національний музей чаю в Китаї, а на подальші збори був оголошений мораторій. З тих пір чай червоний халат Да Хун Пао не зможе ніхто спробувати.

 

Да Хун Пао нашого часу

Однак з 80-х років 20 століття материнські кущі стали плодитися вегетативним способом. Купується з них чай так само називають чай червоний халат, але експерти вважають, що він значно відрізняється від справжнього Дахунпао. Але все ж вибору немає – і на даному історичному етапі всім нам доводиться задовольнятися нехай і недосконалої, але в значній мірі менш дорогий копією цього знаменитого чаю.

 

Смакові особливості

На вигляд чайний лист нагадує невеликого темного дракона. За кольором лист цього чаю – синювато-бурий, а аромат високий, чистий і солодкий, схожий на аромат старовинного вина, або екзотичних уварених фруктів, з пряними нотками. Його присмак яскравий і злегка гострий, але не володіє гіркотою і стрімко переходить під фруктове солодкий післясмак, доповнене печеними нотами.

Хороший сучасний Да Хун Пао – це чай який не розкривається при першому-другому заварюванні. Його листя повністю розкручуються тільки з третього разу (при заварюванні до 0,5 хв.). Такий чай високо цінується гурманами і витримує близько 10 «проток»-заварювань при китайському чаюванні «гунфу-ча».

-------------------------

Да Хун Пао (Червоний Халат) - червоний в китайській і чорний в українській класифікації чай, який відноситься до групи сильно-ферментованих улунів. Це один з найзнаменитіших чаїв Піднебесної, який виготовляється з сировини одного з Сі Так Мінь Цун (чотирьох знаменитих кущів).

 

походження

Свою назву цей чай отримав завдяки наступній легенді: приблизно 1200-1300 років тому мати одного з імператорів династії Тан вилікували від тяжкої і тривалої хвороби чаєм, приготованим з листя кущів, які росли на кам'янської яному кручі в горах У І. На знак подяки імператор наказав загорнути ці кущі у великі червоні халати.

Інша легенда - його дарував безсмертний святий стару жінці, яка поділилася з ним останньої миски рису. Він встромив свій посох в землю, і з нього вознікнул чайний чудовий кущ, який приносити самі дивовижний напій. Чайний лист за давнім звичаєм відіслали імператору в подарунок, і заварений чай врятував обожненої наложницю імператора від хвороби. Імператор за це звелів обдарувати чарівне дерево імператорським червоним нарядом - з плечей.

Унікальність

Шість найстаріших кущів Да Хун Пао, яким близько 350 років (а за іншими даними і більше), все ще дають урожай і чай, зібраний з них, продається з аукціону за десятки тисяч доларів. Щорічно з них збирають лише 500 грам іменитого чаю, вартість якого сягає 685 000 доларів за кг. Складно навіть уявити, що такий звичайний (за мірками простої людини) продукт як чай може коштувати як дорога техніка автомобілі і тому подібні новаторські винаходи людини.

У 2005 році 20 гр. чаю (4 ложки) на аукціоні віддали за 208 000 юанів (приблизно 25 000 дол.), а тижнем раніше цей ж кількість - за 24 000 дол. У 2006 році весь збір чаю віддали на збереження до Національного музею чаю в Китаї, а на подальші збори було оголошено мораторій. З тих пір чай червоний халат Да Хун Пао не зможе ніхто спробувати.

Да Хун Пао нашого часу

Однак з 80-х років 20 століття, материнські кущики стали плодитися вегетативним способом. Придбаний з них чай так само називають чай червоний халат, але експерти знаходять, що він значно відрізняється від справжнього Дахунпао. Альо все ж вибору немає - і на даному історичному етапі всім нам доводитися задовольнятися нехай і недосконалої, але в значній мірі менш дорогий копією цього знаменитого чаю.

Смакові особливості

На вигляд чайний лист нагадує невеликого темного дракона. За кольором лист цього чаю - синювато-бурій, а аромат високий, чистий і солодкий, схожий на аромат старовинного вина, або екзотичних уварені фруктів, з пряними нотками. Його присмак яскравий і злегка гострий, але не володіє гіркотою і стрімко переходити у солодкий фруктовий післясмак, що доповнюється печеними нотами.

Хороший сучасний Да Хун Пао - це чай який не розкривається при першому-іншому заварюванні. Його листя повністю розкручуються тільки з третього разу (при заварюванні до 0,5 хв.). Такий чай високо цінується гурманами і витримує близько 10 «протік» - заварювань при китайському чаюванні «гунфу-ча».

Характеристики
Основні
Виробник   Османтус
Країна виробник Китай
Тип чаю   Чай Улун
Склад чаю Моночай
Форма випуску Рассыпной
Розмір чайного листа Крупнолистовой
Вага 250.0 (г)
Упаковка Пакет герметичной спайки
Дополнительные характеристики
Состояние новое
Наличие в наличии
Інформація для замовлення
 • Ціна: 326 грн.